З Росії пішли ще п'ять брендів одягу та взуття — цього разу польські компанії LPP: House, Mohito, Cropp, Reserved та Sinsay. Всі вони оголосили про зупинення роботи в нашій країні.Російські бренди:

• Baon;

Магазини Reserved, Cropp, House, Mohito та Sinsay у Росії закриваються Польський виробник одягу LPP Group, що володіє брендами Reserved, Cropp, House, Mohito та Sinsay, закрив магазини в Росії.

Related Post

Скільки тривав найдовший овертайм у хокеї?Скільки тривав найдовший овертайм у хокеї?

23 березня 2021 1936: Мад Брюнето забив гол на 17-й хвилині шостого овертайму і приніс перемогу "Детройт Ред Уінгз" над "Монреаль Марунс" з рахунком 1:0. Цей матч досі залишається найтривалішим

Яка має бути карбонатна жорсткість води в акваріумі?Яка має бути карбонатна жорсткість води в акваріумі?

Для загальної – це 4-8 градусів, а для карбонатної – від 3 до 6 градусів. При цьому стандартний показник звичайної води становить приблизно 18-20 градусів. Якщо довго не змінювати воду