Як відбувається заміна гравців у гандболі?

Гравці завжди повинні виходити на майданчик та залишати його тільки через лінію власної зони заміни (4:5). Ці вимоги також відносяться до заміні воротарів (див. також 4:7 та 14:10). Правила заміни діють також при тайм-ауті (за винятком командного тайм-ауту).

4.5. Гравець, який допустив порушення правил заміни, карається 2-хвилинним видаленням. Якщо більше одного гравця однієї команди порушують правила заміни в одній ситуації, тільки перший гравець, який допустив порушення, повинен бути покараний. Гра відновлюється вільним кидком командою суперників.

Гравці можуть сміливо торкатися м'яча будь-якою частиною тіла, окрім ніг. Перш ніж здійснити передачу, необхідно переконатися, що гравець знаходиться на відстані більше 3 метрів. Перш ніж зробити пас або кинути м'яч у ворота противника, кожен гравець має право тримати його у себе лише протягом трьох секунд.