Скільки людей грає у гандболі?

Гандбол – це командна гра з м'ячем, що складається з двох команд по 7 осіб, на прямокутному полі (40×20м) розділеному навпіл. Мета гри – закинути якнайбільше м'ячів у ворота суперника.

Цей вид спорту став найбільш популярний у країнах Європи – Німеччини, Швеції, Франції, Іспанії, Данії, Норвегії, Угорщини, Хорватії, Росії. Серед країн за межами Європи гандбол найбільш розвинений у Бразилії, Аргентині, Республіці Корея, Катарі.

Гандбольна команда складається з 16 осіб, з яких одночасно на майданчику можуть перебувати не більше 7 гравців, Інші є запасними. Матчі дорослих команд складаються з двох таймів по 30 хвилин із 15-хвилинною перервою. Матч починається із введення м'яча в центр поля.

2.1.2. склад команди (крім чоловіків, жінок): – у спортивній дисциплінігандбол– не більше 18 спортсменів і не більше 4 офіційних осіб; – у спортивній дисципліні "пляжний" гандбол– не більше 14 спортсменів і не більше 4 офіційних осіб.