Коли розпочинається сезон в американському футболі?

Регулярний сезон починається в вікенд після Дня Праці у США (перший понеділок вересня). Кожна команда грає 17 матчів протягом 18 ігрових турів, які називаються тижнями.

Сезон 2022 року – це 103-й за рахунком сезон в історії Національної футбольної ліги. Сезони почався 8 вересня 2022 року, з Баффало Біллс перемогли 31—10 Лос-Анджелес Ремс.

Сезон стартує у вересні та триває 18 тижнів. У ньому беруть участь 32 команди, які проводять по 17 ігор кожна. Перша гра регулярного сезону відбувається у перший же уїк-енд після Дня Праці (перший понеділок вересня).

Гра триває 4 періоди по 15 хвилин кожен з перервою після другого періоду. Кожен такий період називається "чвертю".